27/05/2024
Всички новиниСеверозападна Трета лигаТрета лига

Огромен шок за Локо (Мездра) в Червен бряг, Партизан им вкара цели 5 гола във вратата, Football24.bg

Партизан разби Локо Мездра с 5:1 на стадиона в Червен бряг, като това стана в среща от 8-ия кръг на Северозападната Трета лига.

efbet Бонусите са важни! 200 лева за спорт и 1500 лева за казино!

След успеха си домакините са 8-и с актив от 9 точки, докато гостите са 12-и с актив от 6 пункта.

Още в 4-ата минута Младен Николаев с удар около границата на наказателното поле откри. Точно минута след това Милен Тонев бе намерен на празна врата и удвои.

В 43-ата минута Васил Калоянов – Ибра намали за гостите след удар с глава.

До почивката нямаше повече попадения, но след нея домакините вкараха още три гола.

В 52-ата минута Мартин Трифонов бе изведен зад защитата и покачи на 3:1 за домакините.

Десет минути по-късно Христо Димов с хубав удар също се разписа за домакините, а за крайното 5:1 точен бе отново той в 64-ата минута.