27/05/2024
Всички новини

Онана: Загубихме контрол след грешката ми! Вината е моя

Онана: Загубихме контрол след грешката ми! Вината е моя, Football24.bg

“Играхме добре, но не спечелихме този мач заради мен”, каза огорченият Андре Онана след загубата на Манчестър Юнайтед с 3:4 от Байерн Мюнхен в Шампионската лига.

“Стартът ми в Манчестър не е толкова добър. Днес е един от най-лошите ми мачове.

efbet Бонусите са важни! 200 лева за спорт и 1500 лева за казино!

“Това беше голяма възможност за нас да се отърсим от напрежението, на което сме подложени, но е трудно. Трябва да се държим заедно.

“След моята грешка загубихме контрол над играта – аз съм този, който подведе отбора”.

Онана направи огромен гаф за първия гол на Байерн и не успя да предотврати и втория, третия и четвъртия им гол. Той все пак направи няколко спасявания през второто полувреме, които спестиха на “червените дяволи” нови неприятности.