Последни новини
От Байерн: Трябваше да разбием Реал

Играчите на Байерн Мюнхен останаха изключително разочаровани от загубата от Реал Мадрид с резултат 1:2 в първи 1/2-финален сблъсък от Шампионскта лига.

След двубоя централният бранител Никлас Зюле заяви, че дори в лагера на гостите щяха да приемат победа на Байерн с 5:2

„Трябваше да спечелим поне със 7:2. Първото полувреме изпуснахме три чисти положения.

През второто полувреме Франк Рибери имаше още няколко шанса. Даже не мога да преброя положенията пред тяхната врата. Но имахме поне 6-7 чисти голови положения“, коментира голмайсторът на Байерн от двубоя Джошуа Кимих.

„Все пак тази елиминационна битка се състои от две срещи и още не сме отпаднали, макар ситуацията ни да не е добра, но във футбола всичко е възможно.“