Всички новиниТрета лигаЮгозападна Трета лига

ОФК Костинброд записа много тежка домакинска загуба с 0:4 от ЦСКА-София II

ОФК Костинброд записа много тежка домакинска загуба с 0:4 от ЦСКА-София II, Football24.bg

ОФК Костинброд допусна поражение с 0:4 от отбора на ПФК ЦСКА-София II. Срещата бе наблюдавана от над 100 човека по трибуните при отлични метеорологични условия за футбол.

Двубоят започна по кошмарен начин за костинбродчани. В 15-та минута при контраатака от дясно на червените, топката бе центрирана в наказателното поле на домакините, където футболист в червено я засече, но изстрелът му срещна страничната греда.

За нещастие топката се върна в Марк-Емилио Папазов и тарана с мачове и за представителния отбор отбеляза. В 40-та минута гостите отбелязаха второ попадение в срещата. Негов автор отново бе Марк-Емилио Папазов.

През второто полувреме домакинские футболисти се втурнаха в търсенето на гол и бяха близо до него. Първо след разбъркване в наказателното поле на червените, двама футболисти в синьо пробваха късмета си, но топката срещаше играчи на гостите.

Така се стигна до 75-та минута когато защитниците в синьо проспаха дълго подаване което остави футболист в червено очи в очи с вратаря Галев и той не сбърка. Пет минути по-късно, влезлият като резерва Жулиан Манолов получи отлично подаване и остана очи в очи със стража на гостите, но защитник в червено в последния момент сложи крака си пред топката и тя излезе в ъглов удар. В 80-та минута гостите стигнаха до четвърто попадение. Лошо изчистване след ъглов удар позволи на футболист в червено от линията на наказателното поле да матира Галев.

В следващият кръг футболистите на ОФК Костинброд гостуват на отбора на Витоша Бистрица. Срещата е насрочена за 16.09.2023г. и е с начален час 17:00.