14/04/2024
Всички новиниТрета лигаЮгозападна Трета лига

ОФК Костинброд и Ботев Ихтиман не се победиха

ОФК Костинброд и Ботев Ихтиман не се победиха, Football24.bg

ОФК Костинброд и Ботев Ихтиман не излъчиха победител в среща от ХХ кръг на Югозападната трета лига. Срещата завърши без попадения в една от двете врати. На трибуните да подкрепи Костинброд бе и д-р Атанас Тенев Председател на общинският съвет на Костинброд.

При отлични метереологични условия за футбол и пред около 200 човека по трибуните, двата отбора не успяха да стигнат до чисти голови положения през първото полувреме.

През второто полувреме само отличните намеси на стража Валентин Галев не позволиха на гостите да си тръгнат с трите точки от срещата.

В следващият кръг възпитаниците на старши треньора Христо Коилов гостуват в Самоков на отбора на Рилски спортист. Срещата ще се играе в Събота / 24.02.2024г./ от 14:00 часа на градският стадион в Самоков.