27/05/2024
efbet ЛигаВодещи новиниВсички новини

Пирин взе точка от Славия, “белите” прекъснаха една кошмарна серия и продължиха друга, Football24.bg

Пирин и Славия завършиха 1:1 в среща от 12-ия кръг на елита, която се игра на стадион “Христо Ботев” в Благоевград.

Така “орлетата” продължават с доброто си представяне напоследък и след този мач тимът на Иво Тренчев се намира на 12-ото място в класирането с 11 точки.

“Белите” са предпоследни 15-и с едва 5 точки.

Единственото положително нещо за Славия в този мач е, че спря кошмарната си серия от 7 поредни загуби, но отборът е без победа в шампионата от цели 11 мача.

Гостите от София поведоха с попадение на Сибири Кейта, който се разписа с хубав удар по земя около дъгата в 13-ата минута.

Андрей Йорданов пък донесе точката на домакините в 81-ата минута, след като засече с глава центроране от корнер.