21/06/2024
Всички новиниТрета лигаЮгозападна Трета лига

Пирин (Разлог) стигна до чудото и се спаси в последния кръг след гръмка победа над Вихрен, Football24.bg

Пирин (Разлог) стигна до чудото, след като се спаси от изпадане след победа с 2:1 срещу Вихрен в Сандански и същевременно загуба на ОФК Костинброд.

Това стана в среща от последния 38-и кръг на Югозападната Трета лига.

Петър Попадийн в 16-ата минута успя да открие за гостите от Разлог, след като отклони една топка във вратата на противника от десетина метра.

Чепилов в 30-ата минута удвои аванса на гостите. Toй бе изведен на добра позиция в наказателното поле и реализира от няколко метра.

Домакините намалиха в 37-ата минута след гол с глава на Методи Костов.

До самия край доста изненадващо до повече голове не се стигна.

След този мач Вихрен финишира 4-и с актив от 66 точки, докато Пирин (Разлог) се спаси от изпадане в последния момент, след като завърши 17-и с 45 пункта.