27/05/2024
Всички новини

Радослав Владимиров и Димитър Авджиев са шампиони на VS Sport Open

Радослав Владимиров и Димитър Авджиев са шампиони на VS Sport Open, Football24.bg

Радослав Владимиров стана шампион в категория Екстра на един от най-големите турнири по тенис за аматьори в България VS Sport Open 2024. Владимиров победи в страхотен финал с 6:3 Григор Кънчев от Варна и прегърна едно от малкото отличия, които липсваха в кариерата му.

В 3-дневен истински празник на кортовете на ТК “Ника” и след проливният дъжд на ТК “Томси”, общо 88 състезатели си оспорваха титлите в двата формата. Участие в турнира, освен най-добрите аматьори в България, взеха и голмайстор №1 в историята на футболната А група – Мартин Камбуров, легендата на Левски Георги Чиликов, Благой Георгиев, водещият от Макс Спорт Петьо Борисов, както и доайенът на журналистиката Крум Савов.

Радослав Владимиров и Димитър Авджиев са шампиони на VS Sport Open, Football24.bg
Радослав Владимиров и Димитър Авджиев са шампиони на VS Sport Open, Football24.bg

Владимиров изнесе истински спектакъл във финала и със страхотна и разнообразна игра грабна отличието срещу Кънчев, който пък в полуфинала детронира шампиона от предходните три издания на турнира Иван Притъргов в спиращ дъха полуфинал с 7:6(6). Владимиров на свой ред трябваше да дава най-доброто от себе си в полуфинала срещу Марк Хаджижеков, като спечели с 6:4, въпреки съпреки силната игра на Марк.

Радослав Владимиров и Димитър Авджиев са шампиони на VS Sport Open, Football24.bg

При любителите Димитър Авджиев показа железни нерви и се наложи над Радослав Василев след тайбрек 7:6(4). На трето място при любителите завършиха Владимир Влайков и Иван Димитров.

Организаторите от VS Sport предоставиха прекрасни условия и атрактивни награди за призьорите в двата формата на прекрасно подготвените кортове на ТК “Ника”. Дори проливният дъжд не развали празника, като след бързата реакция и осигурените два корта от ТК “Томси” позволиха турнира за завърши празнично.

Турнирът се проведе за четвърта поредна година, като интересът към него расте с всяко изминало издание. През тази година основен партньор на състезанието бе община Бургас, а генералният спонсор от VS Sport осигури най-нов модел електрическа тротинетка за победителите.

Предметни награди бяха предоставени от ERA недвижими имоти, Комплекс Билд, DS Home, Krasivitela.com, Mokosh.bg.

Организаторите изказват своите благодарности на ТК “Ника” за предоставеното топло посрещане, както и ТК “Томси” за бързата реакция при обезпечаването на турнира предвид тежките атмосферни условия.

Финал Екстра:
Радослав Владимиров – Григор Кънчев6:3
Полуфинали:
Марк Хаджижеков – Радослав Владимиров4:6
Григор Кънчев – Иван Притъргов7:6
1/4-финали
Марк Хаджижеков – Росен Марков6:0
Радослав Владимиров – Християн Маноилов6:2
Дани Куриян – Григор Кънчев3:6
Иван Притъргов – Христо Боянов6:2
1/8-финали
Дима Каска – Марк Хаджижеков5:7
Калин Кънчев – Росен Марков3:6
Радослав Владимиров – Георги Плешков6:1
Боян Пейков – Християн Маноилов5:7
Дани Куриян – Живко Русев6:1
Григор Кънчев – Борис Генков6:1
Иван Притъргов – Саркис Харалампиев7:5
Христо Боянов – Радо Иванов6:2
МЪЖКИ СИНГЪЛ ЕКСТРА
Група АПЗГ-РК
1. Григор Кънчев6-46-43-612115120.56
2. Саркис Харалампиев4-67-56-422117150.53
3. Християн Маноилов4-65-76-431215170.47
4. Петьо Борисов6-34-64-641214150.48
Група БПЗГ-РК
1. Радо Владимиров6-26-04-61211680.67
2. Дани Куриян2-66-16-322114100.58
3. Матс Нилсен0-61-62-64033180.14
4. Радослав Иванов6-43-66-232115120.56
Група ВПЗГ-РК
1. Христо Боянов4-66-36-122116100.62
2. Калин Кънчев6-46-46-413018120.60
3. Симеон Кисьов3-64-61-64038180.31
4. Десислав Димов1-64-66-131211130.46
Група ГПЗГ-РK
1. Дмитрий Каска2-66-16-21211490.61
2. Росен Марков6-22-66-432114120.54
3. Живко Русев1-66-26-222113100.57
4. Самуел Лазаров2-64-62-6038180.31
Група ДПЗГ-РK
1. Иван Притъргов6-36-26-01301850.78
2. Георги Плешков3-66-46-222115120.56
3. Борис Генков2-64-66-031212120.50
4. Светлин Русев0-62-60-64032180.10
Група ЕПЗГ-РK
Марк Хаджижеков5-76-47-522118160.53
Боян Петков7-56-46-313019120.61
Марин Нейков4-64-66-431214160.47
4. Светослав Козалиев5-73-64-640312190.39

Мъжки сингъл Любители:

Финал
Димитр Авджиев – Радослав Василев7:6
1/2-финали
Иван Михайлов – Димитър Авджиев6:1
Радослав Василев – Владимир Влайков6:3
1/4-финали
Течо Попов – Димитър Авджиев4:6
Владимир Влайков – Виктор Петров6:3
Радослав Василев – Тодор Митев6:4
Иван Михайлов – Енчо Нинов6:3
1/8-финали
Течо Попов – Борис Монов6:1
Димитър Авджиев – Мартин Милчев6:4
Калоян Йорданов – Иван Михайлов1:6
Енчо Нинов – Станимир Стоянов1:6
Ивайло Воденски – Владимир Влайков5:7
Стоян Иванов – Виктор – Петров3:6
Радослав Василев – Марин Янков6:1
Тодор Митев – Тома Чонков6:4
1/16-финали
Благой Георгиев – Ивайло Воденски5:7
Владимир Влайков – Христо Петров6:2
Стоян Иванов – Алекс Богданов6:2
Виктор Петров – Стоян Димитров6:2
Радослав Василев – Александър Дамянов6:1
Емил Николов – Марин Янков6:7
Тодор Митев – Атанас Атанасов6:0
Тома Чонков – Георги Чиликов6:3
Течо Попов – Станко Минев6:2
Борис Монов – Георги Милев6:3
Станислав Манолов – Димитър Авджиев4:6
Мартин Милчев – Пламен Димитров6:3
Иван Тошев – Калоян Йорданов4:6
Пламен Радев – Иван Михайлов2:6
Господин Червенков – Енчо Нинов3:6
Станимир Стоянов – Светослав Вичев6:1
МЪЖКИ СИНГЪЛ ЛЮБИТЕЛИ
Група АМяс.ПЗГ-РК
Георги Чиликов1-66-06-12211370.65
Течо Попов6-16-06-21301830.86
Добрин Бяндов0-60-62-64032180.10
Любен Бачков1-62-66-23129140.39
Група БМяс.ПЗГ-РК
1. Борис Монов6-16-26-31301860.75
2. Мирослав Станелов1-63-62-64036180.25
3. Атанас Атанасов2-66-36-222114110.56
4. Желязко Динев3-66-22-631211140.44
Група ВМяс.ПЗГ-РК
1. Станислав Манолов6-16-06-11301820.90
2. Марин Янков1-66-16-12211380.62
3. Петър Марков0-61-60-64031180.05
4. Пламен Караколев1-61-66-03128120.40
Група ГМяс.ПЗГ-РK
1. Мартин Милчев6-26-06-11301830.86
2. Мартин Камбуров2-60-65-74037190.27
3. Александър Дамянов0-66-06-22211280.60
4. Пламен Пенев1-67-52-631210150.40
Група ДМяс.ПЗГ-РK
1. Иван Тошев6-33-66-112115100.60
2. Стоян Димитров3-66-46-322115130.54
3. Станислав Райчев6-34-60-641210150.40
4. Веселин Колъксъзов3-61-66-031210120.45
Група ЕМяс.ПЗГ-РK
1. Пламен Радев6-06-36-01301830.86
2. Димитър Ташев0-65-76-231211150.42
3. Алекс Богданов3-67-56-422116150.52
4. Светослав Калчев0-62-64-64036180.25
Група ЖМяс.ПЗГ-РK
1. Христо Петров5-77-66-122118140.56
2. Господин Червенков7-56-36-413019120.61
3. Ивайло Маджаров6-73-66-431215170.47
4. Атанас Георгиев1-64-64-64039180.33
Група ЗМяс.ПЗГ-РK
1. Ивайло Воденски**5-72-66-431213170.43
2. Венцислав Башев*7-56-76-022119120.61
3. Станимир Стоянов6-27-66-313019110.63
4. Галин Иванчев4-60-63-64037180.28
Група ИМяс.ПЗГ-РK
1. Благой Георгиев7-66-16-01301970.73
2. Светослав Вичев6-76-06-02211870.72
3. Димитър Стаматов1-60-66-03126180.33
4. Лонг Ма0-60-60-64030180.00
Група ЙПЗГ-РK
1. Енчо Нинов2-66-16-12211480.64
2. Владимир Влайков6-26-26-11301840.82
3. Стоян Пеев1-62-66-03129120.43
4. Любомир Любенов1-61-60-64032180.10
Група КПЗГ-РK
1. Данаил Асъмов2-61-66-13129130.41
2. Стоян Иванов6-26-46-31301890.67
3. Иван Михайлов6-14-66-022116170.48
4. Борислав Илиев1-63-60-64034180.18
Група ЛПЗГ-РK
1. Калоян Йорданов5-76-06-22211790.65
2. Виктор Петров7-56-16-11301970.73
3. Сергей Колев0-61-63-64034180.18
4. Иван Лалов2-61-66-3300000.00
Група МПЗГ-РK
1. Радослав Василев6-46-06-01301840.82
2. Пламен Димитров4-66-06-422116100.62
3. Николай Бакърджиев0-60-67-63127180.28
4. Владимир Симеонов0-60-66-74036190.24
Група НПЗГ-РK
1. Димитър Авджиев2-66-26-222114190.42
2. Емил Николов6-26-26-41301880.69
3. Иван Бабачев2-62-66-231210140.42
4. Мартин Богдев2-64-62-64038180.31
Група ОПЗГ-РK
1. Тодор Митев6-36-16-11301850.78
2. Георги Милев3-66-46-022115100.60
3. Валентин Георгиев1-64-66-431211140.44
4. Калоян Явашев1-60-64-64035180.22
Група ППЗГ-РK
1. Тома Чонков6-16-36-11301850.78
2. Крум Савов1-66-76-4300000.00
3. Станко Минев3-67-66-022116120.57
4. Георги Костов1-64-60-64035180.22

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P