efbet ЛигаВодещи новиниВсички новини

Разгром в Кърджали: Арда разсипа Ботев (Враца), вкара цели четири гола на гостите, Football24.bg

Арда разпиля Ботев (Враца) с 4:0 в среща от 9-ия кръг на efbet Лига, която се проведе на “Арда Арена” в Кърджали.

Домакините тотално надиграха своя противник и дори можеха да вкарат още попадения.

Още във 2-ата минута Тонислав Йорданов откри, след като се възползва от грешка на Стефан Велев и от близка позиция успя да реализира.

В 39-ата минута преднината на домакините набъбна на 2:0. След хубава комбинация между Тонислав Йорданов и Абубакар Тунгара последният остана сам срещу вратаря и не сгреши.

За класиката в 50-ата минута точен бе Станислав Иванов, който бе намерен около точката на дузпата от Мартин Стойчев и нямаше никакви проблеми да вкара.

Крайният резултат пък бе оформен в 58-ата минута от Тунгара, който получи подаване от Стойчев в наказателното поле и реализира.