Jota
84'
45'
90'

Отборът на Реал Мадрид се наложи над Селтик с резултат 5:1 в мач последния кръг от Група F на Шампионската лига.

“Кралският клуб” завършва на първата позиция с 13 точки, докато Селтик е последен с 2 пункта.

2

Лука Модрич от дузпа откри за “белия балет” в 6-ата минута, а Родриго в 21-ата отново от 11-метров наказателен удар удвои. Гостите можеха да се върнат в мача, но Юранович пропусна да се разпише от третата дузпа през първата част.

В 51-ата Асенсио направи резултата класически, а Винисиус в 61-ата вкара за 4:0. Валверде в 71-ата направи резултата 5:0, а Жота в 84-ата вкара почетно попадение за гостите.