27/05/2024
Всички новиниТрета лигаЮгозападна Трета лига

Резерва спаси ЦСКА 1948 III от загуба срещу ОФК Костинброд с гол в 93-ата минута, Football24.bg

ЦСКА 1948 III и ОФК Костинброд врътнаха 1:1 помежду си в среща от 32-ия кръг на Югозападната Трета лига, която се игра на едно от игрищата на НСА.

Даниел Георгиев изведе гостите от Костинброд напред в резултата след прекрасен удар от границата на наказателното поле в 60-ата минута.

В третата минута от продължението след редовните 90 минути обаче домакините изравниха с попадение на резервата Кристиян Величков.

Той се възползва от суматоха в наказателното поле и с хубав удар от няколко метра матира ветерана Валентин Галев.

Третият тим на ЦСКА 1948 събра 37 точки и е 14-и след този мач, докато костинбродчани са с две точки повече от своя опонент.