14/04/2024
Висша лигаВсички новиниФутбол Свят

Рой Кийн след загубата на Юнайтед от Сити: Видя се, че играха мъже срещу момчета, Football24.bg

Манчестър Юнайтед загуби с 3:1 от Манчестър Сити на “Етихад” в дербито тази неделя.

Червените дяволи водеха с 1:0 до края на полувремето, но допуснаха три попадения през втората част.

Ман Юнайтед вече имат 11 загуби. Това е ужасна статистика. В края на мача се видя, че играят мъже срещу момчета. Те просто стояха на едно място и правиха грешки. Можеха да ни вкарат още 2-3 гола”, заяви легендата на Юнайтед Рой Кийн

“Мисля, че това е по-скоро заслуга на Ман Сити, отколкото да бъдем твърде критични към Ман Юнайтед. Въпреки това остават огромни въпросителни за този отбор и за този мениджър.”