Последни новини
Роналдо: Нищо още не е приключило

Звездата на Реал Мадрид – Кристиано Роналдо предупреди, че ПСЖ ще е много по-опасен на собствен терен. Парижани бяха на 10 минути от това да се поздравят с голово равенство на Бернабеу, но „кралския клуб” успя да нанесе два мълниеносни удари в последните минути на мача и стигна до добър аванс от 3:1 преди реванша на Парк де Пренс.

„Сблъсъкът не е приключил. Трябва да отидем в Париж за победа и да вкараме голове, за да сме спокойни и да се класираме в следващата фаза. Феновете ни помогнаха много и усетихме топлината им. Така и трябва да бъде. Голът на Марсело беше много важен. Той изигра един добър мач и го заслужаваше.

Винаги е специално, когато вкарваш голове и отборът ти печели. Днес това се случи и аз вкарах два”, заяви Роналдо.