Водещи новиниВсички новиниСаудитска АрабияФутбол Свят

Роналдо подписва нов 2-годишен договор с Ал Насър

Роналдо подписва нов 2-годишен договор с Ал Насър, Football24.bg

Кристиано Роналдо е на път да удължи престоя си в Ал Насър след месеци на преговори, като се очаква подписване на нов двугодишен договор.

Споразумението включва и опция за трета година, което би задържало португалската суперзвезда в Саудитска Арабия до 2028 година.

Роналдо, който има вече 934 професионални гола, преживява нов подем в Рияд и е силно мотивиран да достигне заветния рекорд от 1,000 гола в кариерата си.

Участието му в Ал Насър не се ограничава само до играта – той е ключова фигура в развитието на клубната структура и в борбата за трофеи.

39-годишният футболист оказва огромно влияние върху Саудитската професионална лига, като с присъствието си привлече и други звезди като Карим Бензема и Неймар.

Ангажиментът на Роналдо към Ал Насър включва и съвместна работа със собствениците на клуба, които имат участие и в негови бизнес начинания, с цел изграждане на по-професионална и конкурентоспособна структура.

С 23 гола в Саудитската лига, Роналдо в момента е водещ голмайстор и е ключов играч за успехите на Ал Насър.

Новият договор се очаква да бъде на стойност около 200 милиона евро на сезон, въпреки че точните условия не са официално разкрити.

След трансфера си в Саудитска Арабия, бизнес партньорствата и спонсорските му сделки са се умножили значително.

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече