efbet ЛигаВодещи новиниВсички новини

Румъния и България не се победиха

Румъния и България не се победиха, Football24.bg

Отборите на Румъния и България не се победиха – 0:0 в контролна среща, която се състоя на стадон „Стяуа“ в Букурещ.

В 3-ата минута Иван Дюлгеров отрази опасен удар на Денис Ман. В 6-ата минута Георги Костадинов се размина с топката след добро центриране на Кирил Десподов.

В 19-ата минута Денис Драгуш пропусна от добро положение да открие резултата за домакините.

В 44-ата минута Денис Драгуш не успя да намери вратата, излязъл очи в очи с Дюлгеров.

В 51-ата минута домакините получиха правото да изпълнят дузпа. Живко Атанасов извърши фал срещу Николае Станчу. Денис Ман обаче не успя да преодолее Дюлгеров, който се намеси страхотно и изби.

В ответната атака Флорин Ница отрази удар на Живко Атанасов.

Румъния: 1. Флорин Ница, 2. Андрей Рациу, 3. Раду Дръгушин, 4. Адриан Рус, 6. Мариуш Марин, 10. Николае Станчу (К), 11. Никушор Банку, 15. Валентин Михъила, 18. Ръзван Марин, 19. Денис Дръгуш, 20. Денис Ман

Резерви: 12. Хорациу Молдован, 16. Щефан Търновану, 26. Ръзван Сава, 5. Йонуц Неделчяру, 7. Деян Сореску, 8. Александру Чикалдау, 9. Георге Пушкаш, 14. Янис Хаджи, 15. Адриан Шут, 17. Флоринел Коман, 21. Дариус Олару, 22. Василе Могош, 23. Константин Грамени, 24. Богдан Раковитан, 25. Даниел Бирлигя

Селекционер: Едуард Йорданеску

България: 23. Иван Дюлгеров, 3. Живко Атанасов, 5. Алекс Петков, 7. Георги Костадинов, 9. Алекс Колев, 11. Кирил Десподов (К), 16. Марин Петков, 18. Християн Петров, 19. Иван Турицов, 20. Филип Кръстев, 25. Васил Панайотов

Резерви: 1. Димитър Митов, 21. Светослав Вуцов, 4. Ангел Лясков, 2. Ертан Томбак, 8. Радослав Кирилов, 10. Георги Минчев, 14. Георги Русев, 15. Симеон Петров, 17. Мартин Минчев, 22. Илиан Илиев-младши, 24. Серкан Юсеин, 26. Виктор Попов

Селекционер: Илиан Илиев

Главен съдия: Атила Караоглан (Турция)