Бившият нападател на Манчестър Юнайтед и английския национален отбор Уейн Рууни посочи, че Ливърпул има сериозен проблем на позицията десен бек. Коментарът му дойде след поражението с 1:2 от Челси, което бе третата поредна загуба за „червените“ и позволи на Арсенал да излезе начело във Висшата лига.
„Това е ясен проблем, който Ливърпул има на десния бек. Конър Брадли бе заменен на полувремето в последните два мача, и двата пъти след като получи жълт картон,“ заяви Рууни.
„Опитаха с Доминик Собослай, но и това не проработи. Днес на пейката бе Джереми Фримпонг, който също не се появи в игра – така че вече са пробвали три различни десни бека в рамките на седем кръга.
Челси видяха това и се възползваха. Защитната четворка на Ливърпул на моменти изглеждаше напълно дезорганизирана. Брадли получи ранен картон и това вероятно бе основната причина да бъде сменен на почивката. Това е голям проблем за Ливърпул – и то не само днес, а през целия сезон,“ добави легендата.
