21/08
- 17:00
Рилци
0 5

Третият отбор на Лудогорец се наложи над Рилци с резултат 4:0 в мач от 11-ия кръг на Североизточната Трта лига.

Първото полувреме завърши без повече отбелязани голове.

През второто Никола Георгиев удвои преднината с удар от фланга в 53-та минута. Три минути по-късно Йоан Йорданов отбеляза за 3:0. “Орлите” направиха отлична контраатака, а последния пас даде Николай Николов. Две минути преди края на редовното време Йоан Йорданов прати топката в мрежата за втория си гол в двубоя и за крайното 4:0. Асистенцията отново бе на Николай Николов.

Рилци ни затрудниха в началото на срещата, защото играха много затворено. Опитвахме са намираме пространства в сгъстената им защита и е радващо, че успяхме да отбележим цели четири гола. През втората част създадохме още няколко изгодни ситуации за попадение, но не успяхме да ги завършим точно, коментира старши треньорът Захари Сираков след последния съдийски сигнал.