Всички новиниСеверозападна Трета лигаТрета лига

Севлиево отнесе Вихър (Славяново) у дома, вкара четири попадения на противника

Севлиево отнесе Вихър (Славяново) у дома, вкара четири попадения на противника, Football24.bg

Севлиево победи ФК “Вихър” (Славяново) с 4:0 в мач от XXVIII кръг на Трета Северозападна лига.

Домакините поведоха в 5-ата минута след триходова комбинация на Недков и Георгиев, завършена от капитана Добрин Петров. В 20-ата минута Георги Недков пропуна да се разпише.

Гостите организираха опасна контраатака, но Христо Лалев се отличи с важна намеса. Георги Недков удвои в 30-ата минута след красиво изпълнение с пета отблизо. Малко преди края на полувремето Стилян Спасов уцели гредата.

В 49-ата минута Иван-Йоанис Атанатос засече с глава центриране на Николай Георгиев от ъглов удар за 3:0, а Стилян Спасов отбеляза за 4:0 в 63-тата минута.

След успеха си севлиевци са трети с 55 точки, докато техният противник е 8-и с 29 точки.