Всички новиниВтора лига

Сензация в Плевен! Местният Спартак разби с 3:0 скъпата селекция на Добруджа

Сензация в Плевен! Местният Спартак разби с 3:0 скъпата селекция на Добруджа, Football24.bg
bet365

Сериозно закъсалият откъм резултати Спартак (Плевен) поднесе изненадата в 4-ия кръг на Втора лига и разби с 3:0 един от претендентите за челните места Добруджа.

След този двубой плевенчани прекъснаха серията си от три поредни загуби и взеха първи точки в групата, като тимът е на 15-ата позиция с 3 пункта. Добруджа пък е на 4-ото място със 7 точки.

Младокът Християн Петков вкара два гола за домакините в 32-ата и 52-ата минути, а ветеранът Васко Шопов оформи крайното 3:0 в 73-ата минута.

Въпреки наличието на доста класа и опит в състава на гостите днес определено не бе ден за отбора на Дидо Божилов, който тотално се провали.