27/05/2024
Всички новиниВтора лигаТрета лигаЮгоизточната Трета лига

Септември се справи лесно с Несебър край морето и продължава напред за Купата на България, Football24.bg

Септември София спечели с 4:2 визитата си на Несебър край морето и така се класира за 1/16-финалите на турнира за Купата на България.

Георгиев откри за гостите от София в 10-ата минута, а в 26-ата Костадинов удвои.

Янев намали за домакините в 38-ата минута и до почивката повече голове нямаше.

Точно две минути след началото на второто полувреме се разписа и Здравко Димитров.

Петров направи резултата 1:4 за Септември в 68-ата минута, а три минути по-късно Янев вкара втория си гол за “делфините”.