Всички новиниТрета лигаЮгозападна Трета лига

Септември (Симитли) изненада неприятно един от претендентите за Втора лига Чавдар (Етрополе), Football24.bg

Септември (Симитли) шокира Чавдар (Етрополе) и постигна домакинска победа с 4:2 над един от претендентите за място във Втора лига.

Това се случи в среща от 10-ия кръг, която се игра на “Арена Симитли”.

Росен Петров вкара за домакините и първото полувреме завърши с минимален аванс за тях.

efbet Бонусите са важни! 200 лева за спорт и 1500 лева за казино!

Симеон Димитров удвои след почивката, но етрополци успяха да намалят изоставането си чрез Илиян Йорданов.

Последваха обаче още два гола на Септември, които бяха дело на Боби Сандев и Калу, който е ново попълнение и влезе от пейката.

Все пак силите на Чавдар стигнаха и за втори гол чрез Николай Ботев.

След този мач тимът от Симитли е 17-и с актив от 10 точки, а Чавдар е трети с актив от 16 точки.