27/05/2024
Всички новиниСевероизточна Трета лигаТрета лига

Септември (Тервел) не пощади Доростол у дома, постигна лесна класическа победа

Септември (Тервел) не пощади Доростол у дома, постигна лесна класическа победа, Football24.bg

Септември (Тервел) постигна класическа домакинска победа с 3:0 над Доростол (Силистра) в среща от 7-ия кръг на Североизточната Трета лига.

След този мач домакините са 5-и с 12 точки, а силистричани са 11-и с едва 3 пункта.

efbet Бонусите са важни! 200 лева за спорт и 1500 лева за казино!

В 32-ата минута Кристиан Пешков с глава от близка дистанция откри за домакините, а до почивката не се стигна до повече попадения.

В 47-ата минута Пешков отправи топовен удар и стражът отби, но Митко Михалев успя да довкара от един метър топката в мрежата за 2:0.

За крайния резултат точен бе Ивайло Лазаров в 50-ата минута, след като преди това топката се отби от гредата и той просто я довкара.