23/05/2024
Всички новиниСевероизточна Трета лигаТрета лига

Септември (Тервел) прегази Кубрат като гост и запази надеждите си за промоция във Втора лига, Football24.bg

Септември (Тервел) постигна убедителна победа с 4:0 срещу Кубрат в среща от 23-ия кръг на Североизточната Трета лига.

След успеха си отборът на Георги Иванов – Геша е 4-и с актив от 40 точки и е на точка зад Черноломец (Попово), който е трети, както и на 4 пункта от втория Фратрия.

Лидер е Лудогорец III с 45 точки, но тимът няма как да спечели промоция.

В 9-ата минута Владо Мирчев засече с глава центриране на Дани Димов от корнер и откри в полза на гостите от Тервел.

Три минути след това Танер Юсню на метър от голлинията успя да удвои.

За класическия резултат точен бе Владо Мирчев, който в 35-ата минута реализира второто си попадение в мача.

След почивката гостите от Тервел оформиха крайния резултат с гол на Кристиан Пешков в 88-ата минута.