27/05/2024
Всички новиниВтора лига

Сериозен удар по Монтана! Губи основен бранител за поне един месец

Сериозен удар по Монтана! Губи основен бранител за поне един месец, Football24.bg

Бранителят на Монтана Никола Борисов е със съмнение за скъсана връзка на десния глезен. 23-годишният централен защитник се контузи в края на мача с Янтра Габрово, спечелен с 2:0.

Предстои той си направи ядрено-магнитен резонанс в столична клиника, а ако резултатите от него се потвърдят, ще отсъства от терена поне месец.

efbet Бонусите са важни! 200 лева за спорт и 1500 лева за казино!

Освен него  травма от мача е и френският нападател Кевин Беманга. Той пострада през първото полувреме, а след почивката на неговото място влезе Стефан Каменов.

Наставникът на отбора Николай Митов ще реши утре дали да го включи в групата за гостуването в събота на новака във Втора лига Черноморец Бургас