Всички новиниТрета лигаЮгозападна Трета лига

Сливнишки герой с очаквана победа над Пирин (Разлог)

Сливнишки герой с очаквана победа над Пирин (Разлог), Football24.bg

В мач от 28-ми кръг на ЮЗ Трета лига, Сливнишки герой постигна категорична и очаквана победа с 4-0, над закъсалия тим на Пирин (Разлог), като двубоя се игра при отлични условия на градският стадион в Сливница.

Под ръководството на главният съдия Вилиян Видинов, сливничани бяха господари на терена през целият мач, но през първите 45 минути, позволиха своя опонент да опази врата си суха, въпреки няколкото добри положения през вратата на Иман Димитров.

Още с подновяването на играта след почивката, сливничани откриха, след като в 4-та минута, при една атака на скорост, и извеждащ пас на Александър Александров към нахлуващият на скорост Димитър Панталеев, последният не сбърка и с елегантен удар откри за 1-0.

В 54-та минута резултата бе удвоен, след като „универсалният боец“ Марио Петков изпълни своя специалитет и препарира Димитров с удар от 23 м. за 2-0.

Три минути по-късно дойде и времето на голмайстора на групата Александър Александров-Аци, който откри сметката си в мача, бележейки за 3-0. В последната минута на продължението той отново бе във вихъра си, бележейки за крайното 4-0, фиксирайки сметката си на 19 гола в първенството до момента, гледайки към първото място в престижната класация.