efbet ЛигаВодещи новиниВсички новини

Случайност или не? Хосе Кордоба се появи с оранжева коса преди мача с ЦСКА

Левски започна по същество подготовката си за предстоящото в сряда дерби с ЦСКА (от 18:45 часа на “Васил Левски”).

Възстановеният от контузения Хосе Кордоба тренираше индивидуално на “Герена”. Защитникът се появи с нова прическа – боядисана в оранжево коса, и наблегна на заниманията с топка. Снимката е от dsport.bg.

Трима футболисти на Левски са с различни проблеми. Най-тревожно е състоянието на Рикардиньо, който е под въпрос за двубоя с ЦСКА заради травма.

Другите с болежки са Филип Кръстев и Асен Митков.

Днес на “Герена” пристигна и Валери Божинов, който реши да вдъхне кураж на бившите си съотборници преди мача с ЦСКА. Няколко малки фенове на “сините” не пропуснаха да се снимат с него и да му поискат автограф. Божинов е играч на Витоша (Бистрица), който вчера изпадна от Втора лига.

Снимка: dsport.bg

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P