Всички новиниВтора лига

Спартак (Варна) изпрати Росен Кирилов с победа над адашите от Плевен в последния кръг, Football24.bg

Спартак (Варна) изпрати сезона с победа над Спартак (Плевен) с 2:0 в “морската столица”.

Това стана в среща от последния 34-и кръг на Втора лига, като след нея “соколите” завършиха като лидери с актив от 72 точки. Техният противник пък финишира 10-и с 45 пункта.

Мачът бе без никакво значение и за двата тима.

Това бе и последна среща на Росен Кирилов начело на варненци, като отборът ще има нов треньор до броени дни.

Александър Цветков откри за Спартак с попадение в 27-ата минута, а Ахмед Ахмедов оформи крайния резултат с гол в 71-ата минута.