Всички новиниВтора лига

Спартак (Варна) смачка Лудогорец II в Разград, Ахмед Ахмедов блесна с хеттрик за “соколите”, Football24.bg

Спартак (Варна) разби с 4:1 Лудогорец II при визитата си в Разград, в среща от 33-ия кръг на Втора лига.

Мачът бе без никакво значение за двата тима, но въпреки това варненци показаха доста приятен футбол и заслужено стигнаха до крайния успех.

С успеха си Спартак е лидер с актив от 69 точки, а “орлите” са 11-и с 43 пункта.

Ахмедов се отчете с хеттрик за варненци и по този начин продължава да впечатлява.

Именно той даде аванс от две попадения на гостите до почивката, след като бе точен в 43-ата и 45-ата минути.

В 50-ата минута Господинов намали, но Начев в 76-ата минута и отново Ахмедов в 86-ата минута вкараха, за да оформят крайния резултат.