Водещи новиниВсички новиниФутбол Свят

Спортът по ТВ днес

Спортът по ТВ днес, Football24.bg

05.00 Тенис, турнир в Акапулко МАХ Спорт 1
09.30 Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат в Катар, старт Евроспорт 2
09.45 Ски бягане: Световна купа в Лахти, жени Евроспорт 1
11.45 Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Квитфйел, спускане, жени Евроспорт 1
12.00 Лека атлетика, Световно първенство в зала БНТ 3
12.45 „Етър“ – „Локомотив“ (Сф) Диема спорт
13.00 Колоездене: Страде Бианки, жени Евроспорт 2
14.00 „Хановер“ – „Фортуна“ Диема спорт 3
14.00 „Ханза“ – „Кайзерслаутерн“ Нова спорт
14.05 Биатлон: Световна купа в Холменколен, масов старт, жени Евроспорт 1
14.30 „Хъдълсфийлд“ – „Лийдс“ Диема спорт 2
15.00 „Севиля“ – „Реал Сосиедад“ МАХ Спорт 4
15.00 Колоездене: Страде Бианки, мъже Евроспорт 2
15.10 Северна комбинация: Световна купа в Лахти, отборен спринт, ски бягане, мъже Евроспорт 1
15.15 „Крумовград“ – „Локомотив“ (Пд) Диема спорт
16.00 „Салернитана“ – „Удинезе“ МАХ Спорт 3
16.00 Баскетбол, „Балкан“ – ЦСКА МАХ Спорт 2
16.00 Биатлон: Световна купа в Холменколен, масов старт, мъже Евроспорт 1
17.00 „Нотингам“ – „Ливърпул“ Диема спорт 2
17.00 „Тотнъм“ – „Кристъл Палас“ Нова спорт
17.00 Тенис, турнир в Дубай (финал) МАХ Спорт 1
17.00 Формула 1, Гран при на Бахрейн Диема спорт 3
17.05 Ски скокове: Световна купа в Лахти, голяма шанца, отборно, мъже Евроспорт 1
17.15 „Райо Валекано“ – „Кадис“ МАХ Спорт 4
17.45 „Славия“ – „Ботев“ (Пд) Диема спорт
18.15 Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат в Катар, финал Евроспорт 2
19.00 „Монца“ – „Рома“ МАХ Спорт 3
19.00 Волейбол, ЦСКА – „Берое“ МАХ Спорт 2
19.00 Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Аспен, гигантски слалом, първи манш Евроспорт 1
19.30 „Хетафе“ – „Лас Палмас“ МАХ Спорт 4
19.30 „Лутън“ – „Ипсуич“ Диема спорт 2
19.30 „Волфсбург“ – „Щутгарт“ Диема спорт 3
19.30 НХЛ, „Каролина“ – „Уинипег“ МАХ Спорт 1
20.30 Голф: PGA тур, Палм Бийч Класик, трети ден Евроспорт 2
21.00 Лека атлетика, Световно първенство в зала БНТ 3
21.30 „Карлсруе“ – „Гройтер Фюрт“ Нова спорт
21.45 „Торино“ – „Фиорентина“ Ринг
21.45 Баскетбол, „Тенерифе“ – „Гранада“ Диема спорт
21.45 Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Аспен, гигантски слалом, втори манш, мъже Евроспорт 1
22.00 „Валенсия“ – „Реал“ МАХ Спорт 4
22.00 „Клермон“ – „Марсилия“ Диема спорт 3
22.00 НБА, „Бруклин“ – „Атланта“ Диема спорт 2
23.00 Тенис, турнир в Сантяго МАХ Спорт 1
23.00 UFC, Позенструик срещу Газиев МАХ Спорт 2
00.00 НБА, „Маями“ – „Юта“ Диема спорт
03.00 Топ Ранк, боксово събитие от Верона Диема спорт 2
03.30 НБА, „ЛА Лейкърс“ – „Денвър“ Диема спорт 3

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P