Водещи новини Всички новини Футбол Свят

Спортът по ТВ днес

05.00 Тенис, турнир в Акапулко (финал) МАХ Спорт 1
05.00 UFC, Джоунс срещу Ган МАХ Спорт 2
06.50 Суперспорт: Световен шампионат, Индонезия, второ състезание Евроспорт 2
07.50 Фрийстайл ски: Световен шампионат в Бакуриани, биг еър, мъже и жени Евроспорт 1
08.00 Супербайк: Световен шампионат, Индонезия, второ състезание Евроспорт 2
11.15 Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Квитфйел, супер Г, жени Евроспорт 1
11.50 Сноуборд: Световен шампионат в Бакуриани, биг еър, мъже и жени Евроспорт 2
12.00 “Ботев” (Вр) – “Славия” Диема спорт
12.00 Йордания – Южна Корея (до 20 г.) Нова спорт
13.00 Ски бягане: Световен шампионат в Планица, 50 км, мъже Евроспорт 1
13.30 “Специя” – “Верона” МАХ Спорт 3
13.30 Баскетбол, “Ховентуд” – “Мурсия” Диема спорт 2
14.00 “Сейнт Мирън” – “Селтик” Ринг
14.00 “Троа” – “Монако” Нова спорт
14.15 “Хебър” – “Левски” Диема спорт
14.30 “Гройтер Фюрт” – “Хановер” Диема спорт 3
14.45 Колоездене: ГП на Монсере, мъже Евроспорт 2
15.00 “Валядолид” – “Еспаньол” МАХ Спорт 4
15.30 “Ваалвайк” – ПСВ “Айндховен” МАХ Спорт 2
16.00 “Сампдория” – “Салернитана” МАХ Спорт 3
16.00 “Нотингам” – “Евертън” Диема спорт 2
16.10 Колоездене: Париж – Ница, първи етап, мъже Евроспорт 2
16.15 Биатлон: Световна купа в Нове Место, единична смесена щафета Евроспорт 1
16.30 “Байер” – “Херта” Нова спорт
16.45 “Лудогорец” – “Пирин” Диема спорт
17.00 Формула 1, Гран при на Бахрейн Диема спорт 3
17.15 “Барселона” – “Валенсия” МАХ Спорт 4
17.45 “Аякс” – НЕК МАХ Спорт 2
18.30 “Ливърпул” – “Манчестър Юнайтед” Диема спорт 2
18.30 “Волфсбург” – “Айнтрахт” Нова спорт
18.45 Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Аспен, супер Г,  мъже Евроспорт 1
19.00 “Интер” – “Лече” МАХ Спорт 3
19.00 Волейбол,”Падуа” – “Тренто” МАХ Спорт 1
19.30 “Райо Валекано” – “Атлетик” МАХ Спорт 4
19.30 Баскетбол, “Валенсия” – “Тенерифе” Диема спорт 3
19.30 Голф: PGA тур, “Арнълд Палмър инвитейшънъл”, четвърти ден Евроспорт 2
20.00 НБА, “Далас” – “Финикс” Диема спорт
20.30 ПАОК – “Йоникос” Нова спорт
20.30 Волейбол, “Макаб” (ТА) – “Олимпиакос” МАХ Спорт 2
21.00 Баскетбол, “Баскония” – “Гранада” Диема спорт 2
21.45 “Рома” – “Ювентус” МАХ Спорт 3
21.45 “Рен” – “Марсилия” Диема спорт 3
22.00 “Бетис” – “Реал” МАХ Спорт 4
22.30 Наскар, състезание в Лас Вегас МАХ Спорт 1
22.30 НБА, “ЛА Лейкърс” – “Голдън Стейт” Диема спорт
00.00 Тенис, турнир в Сантяго (финал) МАХ Спорт 2
04.00 НХЛ, “Колорадо” – “Сиатъл” МАХ Спорт 2

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P