27/05/2024
Всички новиниВтора лига

Струмска слава обърна Черноморец (Бургас) в Радомир, прекъсна дългата им серия без загуба, Football24.bg

Струмска слава прекъсна дългата серия от осем поредни мача от първенство и купа без загуба за Черноморец (Бургас) и победи у дома новака с 2:1 след обрат.

Това се случи в мач от 9-ия кръг на Втора лига, а след него Славата е на 7-ата позиция в класирането с актив от 14 точки в актива си, докато бургазлии са 8-и с точка по-малко.

В 19-ата минута Петър Генчев изведе гостите от Бургас напред в резултата, но в 35-ата минута Александър Аспарухов изравни.

Бургазлии останаха с човек по-малко на терена, след като Олексей Геловани бе изгонен в 73-ата минута след два жълти картона, но четири минути след това равенството сред футболистите се възстанови, тъй като и Струмска слава остана с човек по-малко заради червен картон.