25/07/2024
Всички новиниВтора лига

Струмска слава сложи край на лагера си с хубава победа над ЦСКА II в контрола

Струмска слава сложи край на лагера си с хубава победа над ЦСКА II в контрола, Football24.bg

Струмска Слава се наложи над ЦСКА II с 3:1 в приятелска среща, която се изигра в Банско.

Още през първата част от срещата Борислав Николов отбележи за 1:0 и даде аванс на радомирци, но „армейците” изравниха резултата минути по-късно чрез попадение на Павел Жабов, а Струмска Слава получи 11 метров наказателен удар, който бе реализиран от Стелиън Георгиев и направи резултата 2:1, който остана така до края на първата част.

През второто полувреме имаше само един гол, който бе дело на Мартин Стоилов слагайки край на възможностите на ЦСКА за изравняване на резултата и оформяйки крайното 3:1.

След днешната победа момчетата на Владимир Димитров се прибират от 10 дневния си лагер в Боровец и ще продължат подготовката си в Радомир, където ще изиграят последната си контролна среща срещу Рилски Спортист ( Самоков ) на 13.07.