Всички новини Трета лига Югозападна Трета лига

Съдийски наряди за 22-ия кръг на Югозападната Трета лига

Съдийски назначения – ТРЕТА ЛИГА ЮЗГ 1

Почива: СЕПТЕМВРИ II /София/
БАЛКАН 1929 /Ботевград/ – ЛЕВСКИ – РАКОВСКИ /София/Кристиан Бучев (Съдия); Димитър Русев (Асистент 1); Мартин Начов (Асистент 2);
11.03.2023 15:00Александър Вангелов (4-ти съдия); Любомир Инджев (Делегат);
ПИРИН 1912 /Гоце Делчев/ – БОТЕВ 1937 / Ихтиман/Ивайло Стоянов (Съдия); Костадин Тановчев (Асистент 1); Венелин Иванов (Асистент 2);
11.03.2023 15:00Йордан Воденичаров (4-ти съдия); Иван Бабанов (Делегат);
БАНСКО ТИИМ /Банско/ – СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /Сливница/Георги Димитров (Съдия); Георги Минев (Асистент 1); Велин Димитров (Асистент 2);
11.03.2023 15:00Благой Манов (4-ти съдия); Драган Стойков (Делегат);
ЧАВДАР /Етрополе/ – ЦСКА 1948 III /София/Мартин Стефанов (Съдия); Тодор Вуков (Асистент 1); Стоян Кисьов (Асистент 2);
11.03.2023 15:00Йото Гарабедов (4-ти съдия); Владимир Неделчев (Делегат);
МАРЕК 1915 /Дупница/ – СЛАВИЯ II /София/Димитър Буров (Съдия); Мартин Ангелов (Асистент 1); Веселин Шопов (Асистент 2);
11.03.2023 15:00Иво Исаев (4-ти съдия); Александър Кабзималски (Делегат);

Забележка: СК при ЗС на БФС-София си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Съдийски назначения – ТРЕТА ЛИГА ЮЗГ 2

Почива: НАДЕЖДА /Доброславци/
ФК КЮСТЕНДИЛ /Кюстендил/ – КОСТИНБРОД – 2012 /Костинброд/Стоян Арсов (Съдия); Иван Радославов (Асистент 1); Радостин Бодуров (Асистент 2);
11.03.2023 15:00Николай Ангелов (4-ти съдия); Бисер Никифоров (Делегат);
ОБОРИЩЕ /Панагюрище/ – ВИХРЕН /Сандански/Любомир Вушовски (Съдия); Димитър Мекушин (Асистент 1); Алекс Крушков (Асистент 2);
11.03.2023 15:00Георги Спасов (4-ти съдия); Красимир Камберов (Делегат);
ГРАНИТ /Владая/ – ПИРИН 1941 /Разлог/Мирослав Кузманов (Съдия); Виктор Андриянов (Асистент 1); Добрин Добринов (Асистент 2);
11.03.2023 15:00Валентин Стефанов (4-ти съдия); Петко Петков (Делегат);
РИЛСКИ СПОРТИСТ 2011 /Самоков/ – ЛЕВСКИ II /СОФИЯ/Георги Иванов (Съдия); Калоян Кацаров (Асистент 1); Владислав Павлов (Асистент 2);
11.03.2023 15:00Кирил Кирилов (4-ти съдия); Николай Стоилов (Делегат);
СЕПТЕМВРИ /Симитли/ – ЦСКА – СОФИЯ II /София/Иво Андреев (Съдия); Юлиан Тодоров (Асистент 1); Петко Филипов (Асистент 2);
11.03.2023 15:00Борислав Цветков (4-ти съдия); Младен Пенев (Делегат)

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P