Последни новини
Съдийски наряди за 31-я кръг в Първа лига

20 Апр 2018 г. Петък 20:00 ч.
ПФК Черно море – ПФК Славия АД

ГС:    Станислав Георгиев Тодоров     АС1:    Мартин Иванов Димитров       АС2:    Илиян Петров Капарашев
4-ТИ:    Милен Дончев Арабаджиев    ДАС1:    Георги Димитров Давидов    ДАС2:    Никола Илиянов Атанасов
СН:    Георги Крумов Виделов

21 Апр 2018 г. Събота 15:00 ч.
ПФК Левски АД – ФК Верея

ГС:    Георги Николов Кабаков           АС1:    Станимир Илков Илков          АС2:    Тони Бонев Пандарски
4-ТИ:    Драгомир Руменов Милев      ДАС1:    Николай Йорданов Колев    ДАС2:    Димитър Цолов Буров
СН:    Петър Стоянов Петров

21 Апр 2018 г. Събота 17:30 ч.
ПФК Ботев АД – ПФК Лудогорец 1945 АД

ГС:    Волен Валентинов Чинков           АС1:    Веселин Мишев Добриянов    АС2:    Петър Николов Джугански
4-ТИ:    Павлин Цветанов Михайлов    ДАС1:    Ангел Любенов Ангелов     ДАС2:    Димитър Димитров Димитров
СН:    Валери Николов Цветков

21 Апр 2018 г. Събота 20:00 ч.
ПФК Берое ЕАД – ПФК ЦСКА–София

ГС:    Станислав Тошев Ставров             АС1:    Георги Йорданов Дойнов      АС2:    Даниел Милков Ников
4-ТИ:    Димитър Божидаров Стоилов    ДАС1:    Георги Кънчев Димитров    ДАС2:    Неделчо Танчев Гаджалов
СН:    Димитър Панайотов Костов

22 Апр 2018 г. Неделя 17:30 ч.
ОФК Пирин ЕООД – Витоша

ГС:    Владимир Вълков Вълков                  АС1:    Николай Неделчев Чакъров          АС2:    Петър Велизаров Митрев
4-ТИ:    Красимир Владимиров Миланов    ДАС1:    Ангел Детелинов Баялцалиев    ДАС2:    Вангел Борисов Вангелов
СН:    Йордан Веселинов Гулев

22 Апр 2018 г. Неделя 20:00 ч.
ФК Дунав 2010 – Етър

ГС:    Петър Кирилов Костадинов     АС1:    Пламен Хинков Хинков                  АС2:    Андрей Венков Николов
4-ТИ:    Димо Дамянов Вълчев         ДАС1:    Драгомир Димитров Драганов    ДАС2:    Георги Юлиянов Иванов
СН:    Кольо Димитров Данев

23 Апр 2018 г. Понеделник 20:00 ч.
ПФК Локомотив Пловдив 1926 АД – Септември София

ГС:    Никола Антонов Попов                 АС1:    Иво Николаев Колев                  АС2:    Георги Петров Георгиев
4-ТИ:    Мирослав Максимов Иванов    ДАС1:    Стефан Апостолов Апостолов    ДАС2:    Петър Григоров Григоров
СН:    Антон Симеонов Генов

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *