Легендата на Ювентус Марко Тардели коментира ситуацията с Пол Погба, който все още не е играл за “старата госпожа” след завръщането си в тима през лятото.
Сега той е проблем за „бианконерите“, особено когато кара ски. Погба не е играл от април 2022 година, когато беше още в Ман Юнайтед. В момента той е проблем за Ювентус, никой не знае кога ще се завърне и какво смята да прави. Погба отива да кара ски, докато съотборниците му се борят срещу проблемите.”
“Той не си направи операция на коляното, когато клубът го изискваше, а когато той реши, защото искаше да играе на Световното първенство.”
“Според мен Алегри трябва да се намеси и да направи нещо, защото не е възможно да имаш футболист, който получава заплата, но не прави нищо.”
“Отношението му към другите футболисти в отбора също не е честно. Цялата ситуация ме притеснява”, заяви Тардели.