efbet ЛигаВодещи новиниВсички новини

Теглят жребия за Първа лига в понеделник

Теглят жребия за Първа лига в понеделник, Football24.bg

Жребият за новия сезон в Първа лига ще бъде изтеглен в понеделник, разбра „Тема Спорт“. Церемонията ще бъде излъчвана от 19:00 часа пряко по Диема Спорт. Както е известно, броят на отборите в елита ще бъде 14. Запазва се форматът за редовен дял, в който тимовете ще играят всеки срещу всеки, както и финална фаза с плейофи. В нея съставите пак ще бъдат разделени в три групи. Ще има първа и втора четворка, а в последната ще са 6 тима. Ще изпада директно само 14-ият, а 12-ият и 13-ият ще играят баражи за оставане в Първа лига.

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече