Всички новиниСевероизточна Трета лигаТрета лига

Третият отбор на Лудогорец победи дубъла на Спартак Варна

Третият отбор на Лудогорец победи дубъла на Спартак Варна, Football24.bg

Лудогорец III победи като домакин Спартак II (Варна) с 5:2 в изтеглен двубой от VIII кръг на Североизточната Трета лига “орлите” се наложиха с 5:2.

efbet Бонусите са важни! 200 лева за спорт и 1500 лева за казино!

Лудогорец поведе след четвърт час игра, когато Антонио Попов засече с глава центриране отдясно на Николай Николов за 1:0. Самият Николов се разписа в 23-ата минута за 2:0.

В началото на втората част Спартак намали изоставането, а след час игра успя и да изравни. В 85-ата влезлият като резерва Никола Тодоров беше най-съобразителен при суматоха пред вратата на Спартак и реализира за 3:2. 180 секунди по-късно Николай Николов повтори самостоятелната си акция от която вкара за 2:0 и стана 4:2. Накрая футболист на гостите удари с лакът Петър Кирев. Съдията го отстрани с червен картон, отсъди дузпа, която Георги Караиванов реализира за окончателното 5:2.