Всички новиниСевероизточна Трета лигаТрета лига

Устрем загуби визитата си в Попово

Устрем загуби визитата си в Попово, Football24.bg

Устрем (Дончево) загуби с 0:3 гостуването си на Черноломец (Попово)  от 32-ия кръг на Североизточната Трета лига. Тимът получи два бързи гола в началото на срещата, които се пречупиха тима на Димитър Димитров. 

В 12-ата минута Мехмед Сабри откри, а след още 5 Георги Колев удвои преднината на домакините. Гостите така и не успяха да върнат поне един гол и да направят срещата по-интригуваща. Вместо това в 90-ата минута Дани Братоев отбеляза трети гол за Черноломец и оформи крайния резултат. 

В следващия си двубой ФК Устрем приема Бенковски (Исперих) у дома.

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече