Водещи новиниВсички новиниФутбол Свят

Франция излъга Ирландия, Холандия се справи с Гибралтар

Франция записа втора поредна победа в квалификациите за Европейското първенство по футбол през следващата година. “Петлите” се наложиха с минималното 1:0 като гост на Ирландия. Единственото попадение в срещата стана дело на Бенджамен Павар в началото на второто полувреме. Играчът на Байерн заби топката в мрежата на ирландците с топовен удар от границата на наказателното поле.

Франция е с пълен актив от 6 точки след първите си два мача и е начело в групата. Ирландците пък изиграха първия си мач и нямат актив в групата.

В другия мач от групата тази вечер Нидерландия се наложи над Гибралтар с 3:0. Попаденията холандците станаха дело на Мемфис Депай през първата част и Нейтън Аке на два пъти през втората. Холандия има 3 точки след победата днес и загубата от Франция с 0:4 в първия мач.

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P