Всички новиниСевероизточна Трета лигаТрета лига

Фратрия не пощади слабака Кубрат и взе важни три точки в битката за Втора лига

Фратрия не пощади слабака Кубрат и взе важни три точки в битката за Втора лига, Football24.bg

Фратрия постигна разгромен успех с 5:0 при визитата си на Кубрат в среща от 20-ия кръг на Североизточната Трета лига.

Момчетата на Емо Луканов разнищиха противника си с лекота и петте попадения бяха най-малкото с което домакините се разминаха.

Фратрия е 3-и с актив от 38 точки след този мач, докато Кубрат е 14-и с 3 пункта.

До почивката гостите имаха аванс от три гола след попадения на Андони, Кадир и Васин, а през второто полувреме Кадир вкара още един гол за 0:4, а Борисов оформи крайния резултат.