23/05/2024
Всички новиниСевероизточна Трета лигаТрета лига

Фратрия обърна и разби със сериозна разлика Локомотив (Русе), все по-близо е до голямата цел, Football24.bg

Амбициозният тим на Фратрия направи още една крачка към осъществяване на голямата си цел, а именно класиране във Втора лига.

Воденият от Емо Луканов тим обърна и разби гостуващия Локомотив (Русе) с 5:1 в среща от 26-ия кръг на Североизточната Трета лига.

Гостите изненадващо поведоха в резултата с 0:1 и дори успяха да задържат преднината си до почивката, но след това получиха пет попадения в мрежата.

Ивелин Кузманов успя да изравни след почивката за 1:1, а обратът в този мач бе дело на Андрий Лисак, който вкара за 2:1 в полза на домакините от Фратрия.

След това тяхната задача стана лесна и с последователни попадения на Ибрям Ибрям, отново Андрий Лисак и Васил Андони те стигнаха до успеха.

По този начин Фратрия събра 51 точки в актива си и е втори в подреждането.