27/05/2024
Всички новиниПърва БундеслигаФутбол Свят

Хари Кейн: Целта пред Байерн е да спечели Шампионската лига

Хари Кейн: Целта пред Байерн е да спечели Шампионската лига, Football24.bg

“Невероятна победа”, заяви развълнуваният Хари Кейн в интервюто си след успеха над Арсенал с минималното 1:0.

“Това беше труден сезон за нас. Понякога трябваше да се борим и да се мъчим.

“Знаехме, че можем да направим разликата с нашите фенове у дома. Беше труден мач, напрегнат мач. Кимих вкара страхотен гол.”

“Да стигнем до полуфиналите [на Шампионската лига] е страхотно постижение за нас и можем да му се насладим. Мисля, че в такива мачове първото полувреме винаги е малко предпазливо.

“На полувремето си казахме, че искаме да увеличим темпото, да бъдем агресивни. Имахме няколко удара в гредите и можехме да си улесним положението, но тези мачове винаги са трудни и просто трябва да ги преодолееш.

“Очакванията тук са да се опитаме да спечелим Шампионската лига.”