efbet ЛигаВодещи новиниВсички новини

Кошмар! Хебър размаза и унижи Етър на “Ивайло”, Светльо Петров с кошмарен дебют

Кошмар! Хебър размаза и унижи Етър на “Ивайло”, Светльо Петров с кошмарен дебют, Football24.bg

Дебютът на Светльо Петров начело на Етър не бе успешен, след като “болярите” загубиха тежко на “Ивайло” с 2:5 от Хебър в среща от 13-ия кръг на елита.

След този мач “болярите” са последни 16-и с едва 4 точки, докато пазарджиклии са на 9-ата позиция с актив от 16 пункта.

Още в 4-ата минута Георги Николов изведе гостите от Хебър напред, след като засече центриране на Николас Пенев с глава в наказателното поле.

Последва обаче обрат в полза на домакините.

В 12-ата минута Ивайло Димитров изравни след удар с глава от корнер, а в 34-ата минута Шахредин Букхолда направи обрата в мача пълен.

Той вкара в опразнената врата от близка дистанция за 2:1 в полза на домакините.

Последваха обаче кошмарни моменти за Етър и доста голове във вратата.

В продължението на първото полувреме Роберт Мазан намери Георги Николов с пас в наказателното поле и нападателят изравни за 2:2.

Второто полувреме започна кошмарно за Етър и в 49-ата минута Роберт Мазан записа втора асистенция, след като намери Николас Пенев в наказателното поле и нападателят вкара за 2:3 в полза на гостите.

В 54-ата минута Карлос Охене се справи с няколко противникови играчи и прати топката към точката на дузпата, където Ангел Бастунов увеличи аванса на гостите.

Унижението за гостите продължи с пълна сила и в 71-ата минута и Роберт Мазан се разписа, след като от малък ъгъл, от близка дистанция, прати топката във вратата.

Седем минути по-късно гостите останаха с 10 души след червен картон на Георги Николов, който удари с лакът Мартин Моран и бе изгонен. Въпреки това той бе сред героите в този мач с два гола и асистенция.