Последни новини
ЦСКА 1948 е на крачка от Втора лига, смачка с лекота Чавдар (Етрополе) в София

ЦСКА 1948 е на малка крачка от влизане във Втора лига, след като в домакинска среща от 28-ия кръг на Югозападната Трета лига разби с 5:2 отбора на Чавдар (Етрополе).

По този начин отборът запази аванса си от 6 точки пред втория в класирането Хебър, а до края на сезона има мачове с Пирин (Разлог), Германея, ОФК Елин Пелин и Вихрен.

Бадема вкара два бързи гола в 7-ата и 16-ата минути и така даде ценен аванс на домакините.

Гущеров направи преднината на ЦСКА класическа в 57-ата минута, а Петков вкара минута по-късно за 4:0.

В 75-ата и 82-ата минути гостите вкараха две попадения чрез Вешев и Мишев, а в 88-ата минута Борисов оформи крайния резултат, след като реализира за домакините.

Снимка: Sportal.bg