Последни новини
ЦСКА 1948 започна шеметно в контролите, размаза със 7:0 Сокол (Марково) в Требич

Лидерът в Югозападна Трета лига – ЦСКА 1948, стартира зимните си контроли с разгромна победа. „Червените“ победиха Сокол (Марково) със 7:0 в проверка, която се състоя в Требич.

Началото на головата фиеста даде Калоян Стефанов, който се разписа още в четвъртата минута. Малко по-късно тимът на Валентин Илиев успя да удвои. Андон Гущеров отбеляза в 12-ата минута от дузпа. Същото стори и Томислав Павлов в 29-ата минута, като резултатът набъбна на 3:0.

През втората част ЦСКА 1948 отбеляза още четири попадения. В 73-ата минута точен за 4:0 бе 17-годишният футболист Венцислав Маламов. Младокът се яви на кастинг в школата на клуба, но привлече вниманието на Илиев и бе привлечен в представителния тим на „червените“.

До края на мача Йоан Маринов се развихри с два гола в рамките на три минути. Крайното 7:0 оформи Петко Петков в последната минута.

Инфо и снимка: Sportal.bg