Последни новини
ЦСКА 1948 съсипа Свобода (Пещера) за едно полувреме, пропусна да бие с двуцифрен резултат

ЦСКА 1948 постигна разгромен успех със 7:0 над Свобода (Пещера) в отложена среща от 19-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Това е и най-силният мач за тима на Вальо Илиев след подновяването на шампионата.

Първото полувреме завърши само с едно попадение за „армейците“, което бе дело на Петко Петков, а по време на него тимът пропусна много положения.

През второто полувреме домакините увеличиха темпото и набързо вкараха няколко гола. Още в 47-ата минута Калоян Стефанов изведе Хаджиниколов, който покачи на 2:0. Само шест минути по-късно добра комбинация на червените завърши с пас на Стефанов към Петков, който вкара на празна врата за 3:0.

В 57-ата минута Гроздин отбеляза четвърти гол.

След него блесна и резервата Цветелин Цаковски, който вкара на два пъти в рамките на 120 секунди.

Крайният резултат 7:0 оформи Томислав Павлов в 90-ата минута след хубаво изпълнение на пряк свободен удар.

Снимка: Sportal.bg