Всички новиниТрета лигаЮгозападна Трета лига

ЦСКА 1948 III с четвърта поредна победа, този път се справи срещу Септември II на НСА, Football24.bg

ЦСКА 1948 III постигна успех с 2:0 срещу Септември II в среща от предпоследния 37-и кръг на Югозападната Трета лига. Срещата се игра на един от тревните терени на НСА, а домакините заслужени спечелиха.

В 16-ата минута Кристиян Величков с хубав удар от наказателното поле откри за домакините, а второто попадение отново бе негово дело в 53-ата минута.

В ситуацията той вкара страхотен гол с много техничен удар около границата на наказателното поле, като прати топката неспасяемо в сглобката.

Това е четвърти пореден успех за третия тим на ЦСКА 1948, който е воден от Иван Иванов, който съчетава работата си във втория и третия отбор.

След успеха си третият тим на ЦСКА 1948 е 8-и с актив от 49 точки, докато Септември е 12-и с 45 точки.