27/05/2024
Всички новиниТрета лигаЮгозападна Трета лига

Червени картони, обрат и инфарктна победа: Вихрен матира Кюстендил на “Осогово”

Червени картони, обрат и инфарктна победа: Вихрен матира Кюстендил на “Осогово”, Football24.bg

Вихрен надделя над ФК Кюстендил като гост след пълен обрат с 2:1 в отложена среща от 7-ия кръг на Югозападната Трета лига.

След този мач санданчани са втори в класирането с актив от 19 точки и на 3 от лидера Миньор, докато домакините заемат 7-ата позиция с 13 пункта.

Срещата започна инфарктно за гостите и още в 26-ата минута Стефан Методиев бе изгонен с червен картон и Вихрен остана с човек по-малко.

efbet Бонусите са важни! 200 лева за спорт и 1500 лева за казино!

Марио Евтимов откри за домакините в 33-ата минута и те излязоха напред в резултата, като водеха на полувремето, но след почивката санданчани стигнаха до обрата.

В 61-ата минута Александър Якимов успя да изравни, а две минути след това и ФК Кюстендил остана с 10 души след червен картон на Христо Радков.

За крайното 1:2 точен бе Даниел Пехливанов в 72-ата минута на мача.