27/05/2024
Всички новиниСевероизточна Трета лигаТрета лига

Черноломец (Попово) срази много лесно Дунав II като гост, неостаряващият Кънев с два гола, Football24.bg

Черноломец (Попово) стигна до разгромна победа с 4:0 при визитата си на Дунав (Русе) II в среща от 23-ия кръг на Североизточната Трета лига.

След този си успех черноломци са 3-и с 41 точки в актива си и отборът запазва теоритичните си шансове да гони първото място в класирането.

Още в 15-ата минута Дани Бонев откри след хубаво центриране на Беадир Беадиров, а Тихомир Кънев удвои след още толкова време на терена.

За класическия резултат точен бе Радослав Ковачев в 60-ата минута, а крайното 0:4 бе оформено от Кънев, който си спечели дузпа и я вкара.