Всички новиниВтора лига

Черноморец (Балчик) изненада и Янтра, шансовете за спасение вече изобщо не са мираж, Football24.bg

Черноморец (Балчик) шокира Янтра и постигна победа с 2:1 при домакинството си oт 27-ия кръг на Втора лига.

По този начин отборът на Ели Маркес от тотално обречен за изпадане тим вече има шанс да се бори за спасение след двете поредни победи.

Балчиклии са 17-и с 24 точки и са на 4 точки от 14-ия Беласица, който утре гостува в Добрич и ще бъде в ролята на аутсайдер.

Янтра е на 6-ата позиция с 43 точки и изпусна чудесен шанс да се доближи до тройката.

Лукас Соарес откри за домакините от Балчик в 32-ата минута, а в 89-ата минута Алекс Наков удвои.

В продължението на мача Велислав Василев върна един гол за Янтра, но това не се оказа достатъчно.